Пральний засіб для вовни – лагідне прання вовняних і делікатних речей

Хочете, щоб ваш улюблений вовняний або кашеміровий светр довго слугував вам? Для цього за ним потрібен інтенсивний догляд. Використовуйте силу засобу Perwoll для вовняних та делікатних тканин для надання вашим вовняним та особливо делікатним улюбленим речам додаткової м’якості й насолоджуйтеся приємним відчуттям їхнього дотику до шкіри.

Чому так важливо використовувати засіб для прання вовняних і делікатних речей?

Хочете забезпечити лагідне прання делікатних речей, щоб вони слугували вам якнайдовше? Це можливо завдяки спеціальним засобам для прання вовняних і делікатних речей, як-от шовку. Ці засоби дбають про волокна делікатних тканин, наприклад мериносової вовни, щоб вони не зазнавали шкідливого впливу. Засоби для прання вовни, як-от Perwoll, не містять відбілювачів або освітлювачів, а натомість перуть на основі м’яких мийних засобів та інших ензимів. Вони пом’якшують волокна й допомагають одягу зберігати яскравість кольорів.

Більшість вовняних або тонких тканин придатні для ручного прання чи прання на спеціальних програмах для делікатних речей у пральній машині. Пральні засоби для вовни ефективно очищають білизну навіть за низьких температур прання. Температура води не має перевищувати 30 °C. Для одягу з дуже невеликим забрудненням достатньо прання в холодній воді, уже починаючи з 20 °C. Делікатне очищення допомагає одягу зберігати форму з утворенням меншої кількості вузликів. Найкращий спосіб дізнатися, яка температура, зокрема, підходить для вашого одягу, – це подивитися на бирку, пришиту до виворотної сторони одягу. У ній ви знайдете всю важливу інформацію щодо прання вашого одягу.

Крім того, вовняні й делікатні речі слід віджимати на низькій швидкості в пральній машині. Після прання обережно надайте речам форми й покладіть сушитися на поверхню, щоб вони не втрачали форму.

Чи потрібно використовувати пом’якшувач тканини в поєднанні з пральним засобом під час прання вовняних речей?

Для очищення делікатних волокон, як-от вовни, шовку або навіть пуху, потрібен розумний підхід. Поєднання активних інгредієнтів у засобах для прання вовняних речей уже забезпечує м’якість і пухнастість волокон. Perwoll для вовняних та делікатних тканин доступний у вигляді рідкого засобу для прання й прального порошку на ваш вибір.

Видалення плям на вовні: чи достатньо лише засобу для прання вовняних речей?

Якщо з’явилися плями на одязі, виготовленому з інших матеріалів, зокрема бавовни, можливо використовувати спеціальні засоби для виведення плям, як-от Sil 1 für Alles. Після цього можна без вагань випрати одяг зі спеціальним засобом для прання, як-от Perwoll Відновлення кольору та волокон для отримання насичених кольорів вашого одягу або Perwoll Догляд і Відновлення, за допомогою якого ви зможете зменшити утворення ворсу й кошлатання одягу.

Пов’язані статті

  • Perwoll для вовняних та дeлікатних тканин

    Зберігає гладкість і форму одягу з вовни та інших делікатних тканин.

  • Позначки догляду

    Що означають позначки на етикетках одягу

  • Прання купальника: поради з догляду за одягом для плавання

    Так ваш купальний костюм прослужить вічно й залишатиметься у формі.