Як прати і сушити пухові спальні мішки і пуховики?

М'які, теплі та приємно легкі пуховики супроводжують нас у холодну пору року. Вони дарують невимушений комфорт і є одними з найпопулярніших зимових базових речей. Об'ємні пухові спальні мішки також незамінні для шанувальників активного відпочинку за температури нижче нуля. Але що робити, якщо улюблені теплі речі треба ретельно попрати? Дізнайтеся з нашої покрокової інструкції, як правильно прати пуховики і пухові спальні мішки.

Прати пуховики самостійно — як це?

Завдяки невагомому наповненню, пуховики є незамінним елементом зимової моди. Довгий час вони вважалися дуже чутливими з точки зору догляду, але акуратність, високоякісний засіб для делікатного прання, такий як Perwoll Догляд за вовною, шовком та делікатними тканинами, і правильна техніка допоможуть вам легко прати та сушити стьобані речі вдома. Крім пральної машини, сушарки для одягу та сушильної машини, вам знадобиться трохи терпіння. Щоб не пошкодити структуру дрібного пуху або щоб не злипалися пір'я, рекомендується періодично струшувати пуховики і пухові спальні мішки після прання. Як вчинити найкраще, ми розповімо в наступному розділі.

Як прати пуховик? Крок за кроком до ідеального результату:

  1. Пляма від кави тут, слід від бруду там — улюблену куртку, яку ви часто носите, рано чи пізно треба ретельно випрати. Виникає питання: «як насправді найкраще прати пуховики?» Якщо на етикетці немає ніяких інших вказівок, це легко зробити в пральній машині. Однак, перш ніж покласти свою улюблену м'яку річ в барабан, вам слід добре застебнути блискавки і ґудзики. Крім того, якщо ви вивернете пуховик назовні, це також захистить його під час машинного прання.
  2. Якщо ви підготували куртку або спальний мішок відповідним чином, вибір відповідної програми прання має вирішальне значення. Оскільки пух і пір'я, як і вовна, в основному складаються з кератину, рекомендується вибирати відповідну програму для вовни і делікатних тканин. Також можна користуватись спеціальними засобами для прання тонких тканин. Так само, як і ваш пуховик, пуховий спальний мішок можна прати в машині.
  3. Щоб ваш пуховик або спальний мішок оптимально розташувалися в барабані та могли вільно переміщатися в лузі, рекомендується не додавати жодних інших речей. Щоб пуховий наповнювач розпушувався одразу під час програми прання, ви можете покласти в барабан тенісні м’ячі.
  4. Гарною альтернативою пранню пухового спального мішка в пральній машині є дбайливе ручне прання у ванні. Вода приблизно 30 градусів, потрібна кількість м’якого миючого засобу та зовсім легке віджимання без валяння — і все вийде без зусиль.

Після прання — висушіть пухові спальні мішки і пуховики

Коли програма закінчила прати пуховик, починається фаза сушки. Для цього ви можете обережно вийняти куртку або спальний мішок з барабана для білизни. Якщо ваша улюблена річ буде сохнути природнім шляхом, важливо вийняти його з пральної машини в горизонтальному положенні. Це запобігає сповзанню пухового наповнювача та його злипанню. Предмет одягу можна рівномірно розкласти на сушарці. Щоб безпосередньо вловлювати краплі з тканини, сушарку треба розташувати у ванні. За умови вибору правильної програми, пуховики також можна сушити в сушильній машині для одягу. При цьому виконайте наступні кроки:

  1. По-перше, переконайтеся за допомогою етикетки, що вашому пуховику підходить сушка у сушильній машині.
  2. Якщо підходить, краще за все покласти щойно випрану куртку в сушильну машину окремо. Таким чином, вона може безперешкодно розташуватися в барабані і вільно переміщатися. Додавання тенісних м’ячів, що не залишають слідів, або спеціальних м’ячів для сушіння допомагає змішувати пуховий наповнювач та розпушувати його під час сушіння.
  3. Встановіть сушильну машину на температуру від 30 до 60 градусів на 40-60 хвилин.
  4. Якщо куртка все ще волога після першої сушки, повторюйте процес допоки куртка повністю не висохне.
  5. Після цього дайте куртці висохнути на вішалці ще протягом 24 годин. Таким чином, ви уникнете появи неприємного запаху пуху через залишкову вологість або утворення цвілі.

Прання пуховика і інші поради щодо догляду

Вас цікавлять додаткові поради та рекомендації щодо правильного догляду за тканиною та волокнами? У нашому блозі ви знайдете цінні поради щодо прання синтетичних волокон, розумної сушки білизни вдома та багато іншого!

Пов’язані статті

  • Perwoll для вовняних та дeлікатних тканин

    Зберігає гладкість і форму одягу з вовни та інших делікатних тканин.

  • Позначки догляду

    Що означають позначки на етикетках одягу

  • Прання штучного хутра – зберігаємо його красу на тривалий час

    Ось що робити, якщо потрібно почистити улюблену річ зі штучного хутра.