Засіб для прання спортивних речей: правильне прання функціонального й спортивного одягу

Усі, хто займається спортом, знають, що для спортивного одягу важливо використовувати легкі й еластичні матеріали, що дихають. Для спорту на свіжому повітрі важливими властивостями також є водо- й вітронепроникність. Щоб високоякісний спортивний одяг залишався функціональним якнайдовше, потрібне ефективне прання, яке водночас захищає делікатні волокна тканини. В цьому допоможуть спеціальні засоби для прання спортивного одягу, наприклад засоби Perwoll. Вони ефективно очищають спортивний одяг від поту та дбають про матеріал.

Як допомагають засоби для прання спортивного одягу?

Одяг, спеціально виготовлений для спортсменів і людей з активним способом життя, стає дедалі вишуканішим. Штучні функціональні волокна вже давно замінили бавовну, давши змогу отримати легкий спортивний одяг, що швидко сохне. Наприклад, одяг для бігу або спорту на свіжому повітрі часто виготовляється частково або повністю з поліестеру, який, у поєднанні зі спандексом, забезпечує свободу руху й швидко сохне. Спеціальні засоби для прання спортивного одягу, як-от Perwoll Спорт, ретельно очищають одяг, усувають неприємний запах поту й водночас ефективно захищають тканину. Використовуючи інші засоби, як-от універсальний пральний засіб, ви ризикуєте погіршити функціональність спортивного одягу, зокрема його захист від води та вітру, свободу рухів й еластичність, а також мембрану, що дихає.

Прання спортивного одягу: правильне використання засобу для прання

Крім вибору правильного засобу для прання спортивного або функціонального одягу, вирішальне значення для догляду за матеріалом спортивного одягу мають й інші аспекти. Дотримуйтесь наведених нижче порад, щоб ваш спортивний одяг слугував вам якнайдовше.

Частота прання: періть спортивний одяг після кожного використання. Необов’язково прати його в пральній машині. Якщо ви нещодавно ретельно прали одяг, можете швидко випрати його вручну. Ретельно полощіть спортивний одяг із засобом для прання, щоб усунути неприємний запах поту. Після трьох-чотирьох разів прання вручну необхідно знову випрати одяг у пральній машині. Для цього використовуйте коротку програму прання з низькою температурою та низькою швидкістю віджимання, щоб уникнути пошкодження волокон тканини. Деякі сучасні пральні машини також мають спеціальні програми для прання спортивного одягу.

Температура прання: більшість спортивного й функціонального одягу не переносить високих температур під час прання. Однак ви можете без вагань прати більшість речей за температури 30 °C. Якщо маєте сумніви, перевірте пришиті до одягу бирки. У них надається інформація щодо правил, яких слід дотримуватися під час прання одягу. Це дасть змогу уникнути можливого ризику зробити непридатним для носіння досить дорогий спортивний одяг.

Сушіння: не сушіть спортивний одяг у сушильній машині. У більшості випадків температура сушильної машини зависока для чутливих мембран. Рекомендується сушити спортивний одяг на повітрі, що забезпечує лагідне висихання одягу.

Який засіб для прання найкраще підходить для функціонального одягу?

Для функціонального або спортивного одягу завжди використовуйте рідкі засоби для прання спортивних речей, як-от Perwoll Спорт. Він ретельно очищає спортивний одяг від поту й бруду, водночас дбаючи про високоякісні волокна тканини. До того ж він нейтралізує неприємні запахи й надає одягу чудового запаху свіжості. Цей засіб спеціально розроблено з урахуванням властивостей спортивного й функціонального одягу. Наприклад, цей засіб для прання захищає мембранний одяг і вітро- й водонепроникні властивості функціонального одягу протягом тривалого часу. Залежно від типу тканини ви можете захистити мембранний одяг не лише за допомогою спеціальних засобів для прання. Регулярно обробляйте одяг водовідштовхувальним просоченням. Зрештою, часте носіння й прання одягу з часом впливає на його захисну функцію.

Порада: так само, як і для спортивного одягу, для кожного різного типу одягу є оптимальний засіб для прання. Спробуйте, наприклад, Perwoll для вовняних та делікатних тканин для одягу з вовни або Perwoll Догляд та освіжаючий ефект для всіх змішаних і синтетичних тканин.

Пов’язані статті

  • Perwoll Спорт

    Активний догляд і нейтралізація запахів для вашого функціонального та спортивного одягу.

  • Позначки догляду

    Що означають позначки на етикетках одягу

  • Прання спідньої білизни – рекомендації

    Ми розповімо, як навіть витончена нижня білизна виглядає як нова після декількох циклів прання!