Perwoll Perwoll Perwoll

#Renew

#Оновимо
Що ти можеш зробити, щоб дати речам друге життя

Супер стиль: 6 різних стилів 1 білої сорочки за допомогою перекручення та розрізів

Подобається естетика витворів своїми руками? Одяг легко трансформувати, навіть якщо навички шиття відсутні.

 

У першій частині нашої відео серій ми показали, як дати старому одягу друге життя за допомогою лише аксесуарів. У другій серії ми показали ідеї переробки одягу своїми руками за допомогою постійних чи тимчасових прикрас на білій сорочці. В серії 3 ми покажемо прості, розумні способи, як розрізати сорочку та як перекрутити або вивернути її так, щоб створити естетичний одяг своїми руками.

Витвори своїми руками: як змінити білу сорочку за допомогою перекручення та розрізів

Video s DIY návodem pro vaše oblečení: Jak proměnit bílou košili pomocí nůžek a přehybů

Потрібно:

  • Біла сорочка 
  • Ножиці
  • Інструменти (голка та нитки АБО термо-клейова стрічка для ремонту АБО клейка стрічка АБО клей для тканини)

Що робити:

1. krok: vzali jsme příliš velkou košili a rozstřihli ji na zádech

1. Без спинки

Цей простий майстер-клас із вирізання сорочки ідеально підходить для занадто вузької або вільної сорочки. Зроби довгий виріз до середини спини (перед цим намалюй пряму лінію на тканині крейдою або маркером, що змивається). Найпростіший спосіб обробити виріз – клейкою стрічкою, як показано на відео. Для більш постійного результату використовуй клейову стрічку для ремонту або зиґзаґоподібний шов, щоб тканина не обтріпувалася. Коли закінчиш, зможеш ходити з відкритою спиною (поверх топу або залишаючи трохи відкритою саму спину). Як варіант, використовуй брошки та шпильки, щоб утримувати розріз докупи або зв'яжи вільні кінці у вузол.

2. krok: tato DIY úprava košile odhaluje ramena

2. Врятувати комір

Якщо ти плануєш дати старому одягу друге життя, варто зосередитись на частинах одягу, які тобі подобаються. У твоєї білої сорочки гарний комір, який чудово виглядає з-під пуловеру? Якщо тобі не подобається форма, крій сорочки, або вона забруднена/пошкоджена, ти можеш позбутися сорочки, але залишити комір – він чудово підходить для носіння під светром по фігурі, під який неможливо вдягнути об'ємні речі.

3. krok: upcyklovali jsme starou košili, ze které jsme si ponechali límeček

3. Комір навиворіт

Готова до найшвидшого перетворення – і такого, що зробить твоє декольте неймовірним? Просто розстібни три верхні ґудзики білої сорочки, заверни комір всередину і ... все. До вечірки готова!

4. krok: tato proměna se obešla bez stříhání. Košili stačilo přehnout a svázat, aby vznikl top bez ramen a rukávů

4. Перекрути ти виверни

Білу сорочку також можна трансформувати і не назавжди. Інколи для цього потрібен лише розумний поворот – буквально. Спусти сорочку оверсайз під руки, перекрути рукави перед грудьми і зав'яжи вузол. Залежно від того, наскільки тканина слизька, може знадобитися булавка або навіть декоративна брошка, щоб вузол не розв'язався.

5. krok: košili jsme vzadu zastrčili pod sukni a vpředu svázali na uzel

5. Зав'язати вузол та завернути

Ви чули? Кроп-топи повернулися! Якщо ти не хочеш інвестувати в нову укорочену блузку, можеш переробити одяг відповідно до тенденцій своїми руками. Тобі знадобиться сорочка оверсайз, розстібнута до пупка. Зв'яжи два кінці разом і заверни їх, щоб отримати сексуальний, але одночасно елегантний вигляд.

6. krok: košili jsme oblékli obráceně, aby zpředu vypadala jako košile se stojáčkem

6. Підтягни + переверни

Носіння білої сорочки задом наперед надає цій простій речі абсолютно новий і дуже модний вигляд. Залиш комір як є для ефекту водолазки або заправ його всередину для ефекту горловини. Оскільки крій спинки сорочки прямий, тобі знадобиться ремінь, шарф або краватка, щоб підкреслити талію.

Як прати одяг, зроблений своїми руками
 

Тепер, коли ви дали старому одягу друге життя, вам хочеться, аби він виглядав як новий. Perwoll для білих речей пом'якшує волокна білої тканини, довше зберігаючи їх початковий вигляд. Якщо ви розрізали сорочку, перед першим пранням доведеться підшити або обробити шви за допомогою клейової стрічки, щоб розрізаний край не обтріпався.