Perwoll Perwoll Perwoll

#Renew

#Оновимо
Що ти можеш зробити, щоб дати речам друге життя

Ідея своїми руками для сукні: прикрасьте плями в техніці Кінцуґі

У четвертій частині нашої серії відеороликів ідей своїми руками в стилі повільної моди ми покажемо вам техніку Кінцуґі, яку можливо виконати навіть якщо ви взагалі не вмієте шити та ніколи нічого подібного не робили. Щоб дізнатися більше про японське мистецтво Кінцуґі та філософію Вабі-Сабі, перегляньте цю статтю, де ми показали, як полагодити порвані джинси у техніці Кінцуґі (для цього проєкту потрібно хоч трохи вміти шити). У другій частині серії ми показали метод ремонту дірки у вовні за допомогою техніки Кінцуґі без шиття. В третій серії ми показали спосіб прикрасити розрив тканини золотою фарбою в техніці Кінцуґі, що не потребувало навичок шиття, проте потребувало твердої руки та креативного підходу.

А тепер найпростіший з усіх майстер класів, щоб допомогти вам врятувати улюблену вечірню сукню, навіть якщо ви не вмієте шити!

 

Витвір своїми руками в техніці Кінцуґі без шиття: як прикрасити заплямовану сукню

Video s nápadem, jak vyspravit staré oblečení: Jak vyspravit potřísněné šaty ve stylu Kintsugi

Потрібно:

  • сукня із застарілою плямою (у нас це плями від кави)
  • клейкі прикраси
  • праска
  • звичайна бавовняна тканина, щоб захистити вашу сукню від високої температури
2. krok: Nažehlovací dekorace jsme položili na skvrny šatů, abychom proměnili staré oblečení v nové

Що робити:

1. Виберіть прикрасу, розмір якої трохи більший за пляму (плями), але не повністю закриває її (їх). Ми вибрали зірки, але квіти також чудово виглядали б.

2. Помістіть клейові прикраси на пляму (плями), але не закриваючи її. Пам'ятайте, ми не плануємо приховувати недосконалості (це не відповідає духу Кінцуґі).

3. krok: Nažehlením dekorací jsme dokončili proměnu šatů stylem slow fashion DIY
3. Прасуйте з права наліво, потім навпаки, щоб прикраса приклеїлась. Використовуйте бавовняну тканину, щоб не пошкодити вашу сукню праскою або праску прикрасами.
4. Носіть з гордістю!

Більше способів прикрасити пляму в техніці Кінцуґі

Звичайно, витвір своїми руками, який представлено вище, не єдиний спосіб використати техніку Кінцуґі для перетворення заплямованої старої сукні в новий і прекрасний витвір мистецтва. Ось кілька альтернативних варіантів, хоча для деяких із них потрібно вміти шити.

  • Для плям менших розмірів, як краплі кави на нашій сукні у відео, ви можете поекспериментувати з приклеюванням або пришиванням окремих «пелюсток квітів», щоб оточити пляму «серцевини квітки».
  • Якщо ви вмієте малювати, можете нанести візерунок навколо плями. Можливо, вас надихне кумедна форма плями.
  • Більші, линялі плями можуть бути відправною точкою для акварельного ефекту омбре. Просто домалюйте різні «плями» розведеною фарбою для тканини, імітуючи розмір і форму оригінальної плями або її колір. Чим більше тим краще!