Perwoll Perwoll Perwoll

Поверхнево-активні речовини

Чому коли ви додаєте засіб для прання у пральну машину плями зникають з жовтої сукні або рожевої сорочки? Відповідь криється в одному з основних компонентів більшості засобів для прання – поверхнево-активні речовини. 

Варто знати

Поверхнево-активні речовини (ПАР) – основні компоненти більшості засобів для прання і чищення. Вони розчиняють плями і бруд на одязі і забезпечують видалення бруду разом з водою. 

Основними поверхнево-активними речовинами в мийних засобах є аніонні і неіоногенні ПАР.

 • Аніонні ПАР особливо ефективні при виведенні масляних плям.
 • Неіоногенні ПАР не мають електричного заряду. Вони чудово видаляють жир.

 

Як ми використовуємо ПАР?

Perwoll використовує ПАР для забезпечення чистоти білизни. Всі наші ПАР є повністю біологічно розкладними. ПАР можуть бути на основі вуглеводородів або мати природне походження (наприклад, з пальмоядрової олії). Якщо за основу береться пальмоядрова олія, то ми гарантуємо, що ця олія буде отримана в результаті сталого вирощування відповідно до моделі балансу маси RSPO до кінця 2020 року. 

 • Упаковка
  Сталий розвиток – ключовий напрямок
  Ми приділяємо велику увагу тому, щоб наша упаковка була функціональною і придатною для переробки.
 • Ваш внесок
  Бути частиною руху
  Майже 80% споживаної енергії і викидів CO2 при використанні засобів для прання пов'язані з етапом використання, тобто процесом прання в домашніх умовах.
 • Виробництво
  Транспорт і логістика в компанії Henkel
  Ми постійно працюємо над нашим виробничо-збутовим ланцюгом, щоб зменшити його вплив на навколишнє середовище, роблячи свій внесок у скорочення викидів CO2.