Perwoll Perwoll Perwoll

Часті запитання

Як доглядати за чутливим вовняним текстилем (наприклад, за ангорською вовною чи кашеміром)?

  • Скористайтеся програмою ручного прання або прання вовни чи дбайливо виперіть вручну.
  • Застосовуйте спеціальний м'який пральний засіб, наприклад Perwoll Бальзам для делікатних тканин.
  • Уникайте механічного збовтання (перемішування, викручування тощо).
  • Відіжміть воду за допомогою рушника.
  • Сушіть у горизонтальному положенні.

Чому потрібно прати вовну спеціальним миючим засобом?

На поверхні вовняних светрів, кардиганів та шарфів після прання можуть з'явитися катишки. Тому необхідно вибрати відповідну програму прання і спеціальний миючий засіб для вовни. Perwoll Бальзам захищає волокна тканини при кожному пранні, роблячи їх неймовірно м'якими.

Чому вовна може звалятися?

Коли волокна вовняної пряжі механічно збовтують шляхом тертя, викручування або віджимання, їх тонкі ворсинки зачіпляються одна за одну. Прання при надто високій температурі також може призвести до розбухання вовняних волокон. Якщо ви використовуєте універсальний засіб для прання або пральний порошок для кольорових речей замість засобу для прання вовни, ви можете пошкодити вироби з вовни. На тканині можуть утворитися дірки. Ось чому ми рекомендуємо використовувати Perwoll Бальзам для делікатних тканин.

Чи можна прати вовну в пральній машині?

Якщо на ярлику шерстяної речі є символ «машинне прання», Ви можете прати її в пральній машині без побоювань. У цьому випадку виберіть режим для вовни і віджимайте не більше 20 секунд. Делікатні вовняні речі можна також прати в режимі ручного прання вовни з Perwoll Бальзам. Його м'яка піна огортає волокна вовни і захищає їх від механічного впливу при машинному чи ручному пранні.

Як доглядати за ковдрами й одягом з пуху?

Пух притаманна висока еластичністю. Завдяки тому, що він забезпечує тепло без обтяження, пух є неперевершеним матеріалом для якісних постільних речей і теплого, зручного зимового одягу. Періть пух з Perwoll Бальзам в режимі для вовни або делікатних тканин при 30 ° C. Сушити тканини з пуховим наповнювачем або постільні речі слід на повітрі, поклавши їх на рівну горизонтальну поверхню і періодично струшуючи. Можна також помістити їх в сушильну машину при мінімальній температурі.

На що слід звернути увагу при пранні білизни й панчіх?

Спідня білизна, коригувальна білизна та панчішні вироби в основному складаються зі штучних матеріалів, таких як поліамід, поліестер і поліакрил, що інколи також змішані з невеликими кількостями інших волокон, наприклад віскози чи бавовни. Такі волокна мають багато позитивних якостей: вони добре тримають форму, стійкі до зминання, їх легко прати, вони швидко висихають і майже не потребують прасування. Кольорові синтетичні речі слід прати максимум при 40° C, бажано з Perwoll Бальзам. Після прання повісьте білизну сушитися, уникайте потрапляння прямих сонячних променів. За потреби можна прасувати при низькій температурі через вологу тканину.

Як найкраще подбати про лляні тканини?

Лляні тканини виробляють зі стебел льону. Це один з найдавніших видів текстильного волокна. Воно має блискучу поверхню, дуже міцне, не кошлатиться і є стійким до забруднень. Кольоровий та небілений льон краще прати, застосовуючи програму легкого догляду, при температурі не більше 40° C із засобом Perwoll Бальзам. Після прання злегка розтягніть виріб з лляної тканини і повісьте сушитися. Ніколи не сушіть лляні речі в сушильній машині або на яскравому сонці. Прасувати лляні тканини слід з вивороту, злегка зволожуючи їх.

Як подбати про шовкові тканини?

Шовк здобувають з коконів шовкопрядів, він є одним з найцінніших волокон у світі. Тканини з шовку слід сортувати за кольором перед пранням, оскільки вони часто можуть линяти при пранні. Періть шовк в режимі для вовни або делікатних тканин при температурі 30° C або виберіть спеціальний режим для шовкових тканин Якщо дозволена тільки ручне прання, виріб рекомендується швидко і акуратно випрати в піні при температурі води не більше 30 ° C, уникаючи будь-якого тертя, шкребіння, натискання або викручування. Також можна скористатися спеціальною програмою ручного прання або прання вовни в пральній машині. Ніколи не замочуйте шовк і не залишайте його надовго в мильній піні. Сушіть речі з чистого шовку в горизонтальному положенні швидковисихаючі шовкові блузки та сорочки краще сушити без віджимання на вішалці для одягу. Не сушіть вироби з шовку на батареї, уникайте потрапляння прямих сонячних променів. Гладити шовкові речі слід з вивороту при низькій температурі, при цьому тканина повинна бути злегка вологою.

Як доглядати за спеціальним спортивним одягом, наприклад за лижними куртками чи одягом для бігу?

Всесезонний одяг з мембранних тканин або мікрофібри краще прати засобом Perwoll Спорт. Використовуйте режим для делікатних тканин з великою кількістю води й низькою швидкістю обертів. Потім просто включіть віджимання речей.

Що робити, щоб позбавитись від неприємних запахів при носінні синтетичних матеріалів?

Тканини з синтетичних волокон дуже популярні. Їх рекомендується прати з Perwoll Спорт при температурі не вище 40 ° C в режимі делікатного прання. Особливі компоненти миючого засобу проникають у волокна під час прання і нейтралізують неприємний запах. Потім повісьте одяг сушитися. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів.

Як прати делікатні тканини з віскози?

Віскоза — це волокно, виготовлене з хімічно змінених натуральних матеріалів. Завдяки її шовковистості та легкості віскоза часто використовується для пошиття модного одягу. Якщо на ярлику є символ машинного прання, віскозу можна без побоювань прати в пральній машині. Віскоза дуже чутлива до механічних впливів, тому одяг з віскози слід прати в режимі делікатного прання, при цьому рекомендується заповнювати барабан на 2/3 від максимального завантаження. Використовуйте делікатний режим віджиму (на малих обертах), потім повісьте білизна сушитися (не кладіть в сушильну машину). Вироби з віскози можна прасувати, поки вони ще вологі, або через вологу тканину. Якщо під час сушіння на виробі з'явилися складки, злегка зволожте його і пропрасуйте для надання форми.

Чи можна використовувати пральний порошок Perwoll Відновлення + при пранні одягу з бавовни й льону?

Пральний порошок Perwoll Відновлення+ Білий спеціально створений для догляду за вашими білими речами з бавовни, льону, синтетики, шовку й змішаних тканин. Його також можна застосовувати для прання гардин: завдяки формулі без хлору засіб розгладжує натуральні волокна, що потьмяніли з часом, і відновлює посірілі тканини, повертаючи їм білий колір.

Як повернути первісну яскравість кольорів вицвілому одягу ?

Часте прання може призвести до того, що яскраві, насичені кольори стануть тьмянішими. Особливі формули засобів Perwoll Відновлення+, що не містять барвників, відновлять яскравість і насиченість кольорів ваших улюблених речей. Прання за пранням вицвілий одяг відновлюється, а його первісна яскравість і насиченість кольорів повертаються.

Чи містить Perwoll Відновлення+ хлор або барвники?

Лінія продукції Perwoll Відновлення+ не містить хлору й барвників: її формула не тільки зберігає кольори від вицвітання, вона також згладжує пошкоджені/сірі мікроволокна для оптимального віддзеркалення світла після декількох разів прання, залишаючи кольори вашого одягу таким ж, як нові.

Як відновити посірілий білий одяг?

Волокна білого одягу мають бути не тільки чистими, а ще й мають залишатися гладкими й щільними, щоб добре відбивати світло, і тоді одяг буде таким же яскравим, як новий. Спеціальна формула Perwoll Відновлення+ Білий дозволяє розгладити волокна, що потьмяніли з часом. Прання за пранням посірілий одяг відновлюється, а білий колір знов стає яскравим. Формула не містить хлору.

Як випрати гардини так, щоб відновити їх?

Perwoll Відновлення+ Білий можна використовувати для відновлення первісної яскравості й сяяння білих гардин. Формула без хлору була спеціально створена для догляду за речами з бавовни, льону й синтетики. Вона також відновлює первісну яскравість і сяяння гардин, забезпечуючи білосніжний результат.

Що треба робити, щоб мій одяг зберігав кольори й виглядав як новий?

Perwoll Відновлення+ Колір розгладжує волокна, що потьмяніли з часом, і відновлює вицвілий одяг. Тільки гладкі волокна можуть успішно відбивати світло, забезпечуючи сприйняття насиченого кольору.
Perwoll Відновлення+ Колір також запобігає переходу барвника з однієї речі на іншу при пранні та відновлює кольори. Формула засобу не містить барвників.