Ваш внесок

Правильне дозування

Щоб дозувати потрібну кількість засобу для прання, потрібно враховувати декілька аспектів: Те, скільки потрібно додати засобу для прання, залежить у першу чергу від жорсткості води. Для правильного дозування засобу для прання велике значення також мають кількість білизни і рівень забруднення. Наступні поради допоможуть вам правильно дозувати засіб для прання.

 • Звертайте увагу на рекомендоване дозування засобу для прання, зазначене на упаковці: на кожному продукті Perwoll ви знайдете рекомендації щодо дозування відповідно до різних рівнів жорсткості води. Рекомендації наведені для легких, середніх і сильних забруднень, а також різних рівнів жорсткості води. Перед пранням може бути корисно розсортувати білизну за ступенем забруднення. Чим брудніша білизна, тим більше засобу для прання слід додавати.
 • Зверніться до місцевого щоб дізнатися рівень жорсткості води. Жорсткість води в різних регіонах різна. Для впевненості вам слід дізнатися точний ступінь жорсткості  води у місцевого постачальника води. Тоді ви зможете підібрати правильне дозування засобу Для прання відповідно до жорсткості скориставшись таблицею на етикетці продукту.
 • Завантаження білизни і розмір пральної машини: Зазначене на упаковці дозування засноване на типовому завантаженні пральної машини 2,5 кг делікатного одягу. Ми не рекомендуємо більш високе завантаження для делікатного одягу.

Як заощаджувати енергію

Майже 80% споживаної енергії і викидів CO2 при використанні засобів для прання пов'язані з етапом використання, тобто процесом прання в домашніх умовах. Переважно це пов'язано з енергією, необхідною для нагрівання води в пральній машині. Саме тому протягом багатьох років ми постійно вдосконалювали формулу засобу для прання, щоб забезпечити максимальну ефективність прання за низьких температур. Ви можете прати одяг при нижчій температурі і відчувати чистоту і приємний запах білизни, заощаджуючи при цьому електроенергію і зменшуючи викиди CO2.

Як заощаджувати воду

Використання максимального завантаження до 2,5 кг для делікатного одягу надає змогу заощаджувати не лише енергію, а й воду.

Вирахуй свій вуглецевий слід

Скористайтеся калькулятором вуглецевого сліду, розробленим компанією Henkel та Інститутом Вупперталя (Німеччина), щоб дізнатися, як ваш особистий спосіб життя впливає на ваш вуглецевий слід. Всі надані дані вами дані залишаться анонімними.

https://www.henkel.com/sustainability/levers-for-change/initiatives-and-partnerships/footprint-calculator

 • Упаковка

  Сталий розвиток – ключовий напрямок

  Ми приділяємо велику увагу тому, щоб наша упаковка була функціональною і придатною для переробки.

 • Компоненти і формули

  Що всередині?

  Perwoll невпинно працює над тим, щоб надавати вам наші найкращі формули для догляду і щоб зберегти красу вашого одягу на довше.

 • Виробництво

  Транспорт і логістика в компанії Henkel

  Ми постійно працюємо над нашим виробничо-збутовим ланцюгом, щоб зменшити його вплив на навколишнє середовище, роблячи свій внесок у скорочення викидів CO