Упаковка

Ми приділяємо велику увагу тому, щоб наша упаковка була функціональною і придатною для переробки.

Стратегія Henkel у сфері упаковки

Під час розробки нашої упаковки ми приділяємо велику увагу тому, щоб ви могли безпечно користуватися нашою продукцією, зменшуючи при цьому негативний вплив на навколишнє середовище і кількість відходів.

Наші фахівці з пакування постійно працюють над упаковкою з метою максимально ефективного використання матеріалів, для яких існують громадські системи переробки. Оскільки ми продумуємо нашу продукцію враховуючи увесь її життєвий цикл, ми також розглядаємо можливість утилізації або переробки пакувальних матеріалів. Наша мета полягає у досягненні економіки замкнутого циклу для пластмас, як це вже давно досягнуто, наприклад, для паперу.

Компанія Henkel прагне, щоб до 2025 року 100% наших пакувальних матеріалів були придатними для переробки або повторного використання. Крім того, ми прагнемо скоротити кількість первинних пластмас, що отримуються з корисних копалин, в наших споживчих товарах на 50 відсотків. Ми маємо намір досягти цього за рахунок збільшення частки переробленого пластику до більш ніж 30 відсотків, скорочення обсягу пластику і ширшого використання пластмас на біологічній основі.

Докладнішу інформацію про зобов'язання компанії Henkel можна знайти тут: https://www.henkel.com/sustainability/positions/packaging.

Придатність для переробки

Пляшки деяких засобів Perwoll на 50% складаються з переробленого ПЕТ-пластику* і є придатними для  переробки. (*стосується пляшок засобів Perwoll об`ємом до 3 л).

 • Виробництво

  Транспорт і логістика в компанії Henkel

  Ми постійно працюємо над нашим виробничо-збутовим ланцюгом, щоб зменшити його вплив на навколишнє середовище, роблячи свій внесок у скорочення викидів CO

 • Ваш внесок

  Бути частиною руху

  Майже 80% споживаної енергії і викидів CO2 під час використання засобів для прання пов'язані з етапом використання, тобто процесом прання в домашніх умовах.

 • Компоненти і формули

  Що всередині?

  Perwoll невпинно працює над тим, щоб надавати вам наші найкращі формули для догляду і щоб зберегти красу вашого одягу на довше.