Консерванти

Чи знали ви, що у вашому засобі для прання можуть розмножуватися бактерії? Щоб запобігти цьому використовуються консерванти.

Варто знати

У рідких засобах консерванти забезпечують стабільність складу. Без консервантів у мийних засобах можуть розмножуватися бактерії, які спричиняють неприємний запах. Консерванти, що додаються в засоби для прання та чищення, незалежно від їх концентрації, вказані на упаковці відповідно до Регламенту ЄС про мийні засоби. Таким чином, люди з відомою алергією зможуть уникати продуктів, що містять цю речовину, під час вибору засобу для прання або чищення.

Як ми використовуємо консерванти?

Ми використовуємо консерванти дуже обережно і рівно стільки, скільки необхідно. Таким чином, ми намагаємося за можливості уникати використання консервантів, коли консервація може бути досягнута за допомогою інших інгредієнтів.

 • Упаковка

  Сталий розвиток – ключовий напрямок

  Ми приділяємо велику увагу тому, щоб наша упаковка була функціональною і придатною для переробки.

 • Ваш внесок

  Бути частиною руху

  Майже 80% споживаної енергії і викидів CO2 під час використання засобів для прання пов'язані з етапом використання, тобто процесом прання в домашніх умовах.

 • Виробництво

  Транспорт і логістика в компанії Henkel

  Ми постійно працюємо над нашим виробничо-збутовим ланцюгом, щоб зменшити його вплив на навколишнє середовище, роблячи свій внесок у скорочення викидів CO