Полімери

Ви хотіли б мати захисний шар на білизні після прання, щоб вона знову не забруднилася відразу ж після прання? Це одна з багатьох переваг, яких можна досягнути за допомогою полімерів.

Варто знати

Полімери у засобах для прання виконують різні важливі функції і часто надають змогу реалізувати додаткові ефекти засобів для прання.

Приклади:

 • Антипіноутворювачі: в електричних пральних машинах використання поверхнево-активних речовин для очищення призводить до утворення піни. Якщо у таку машину залити велику кількість засобу для прання, це може призвести до сильного піноутворення і виливання води з пральної машини. Тому для контролю піноутворення додаються спеціальні речовини проти спінювання.
 • Інгібітори перенесення барвників: Вони допомагають підтримувати стабільність вилуженого барвника у мийному розчині і запобігають повторному осадженню барвника на інші текстильні матеріали та перенесенню кольору. Зазвичай інгібітори перенесення барвників застосовуються у засобах для прання для кольорових тканин.
 • Оптичний відбілювач: Оптичні відбілювачі використовуються у засобах для прання білих тканин, щоб підсилити їхню яскравість за рахунок флуоресценції, компенсувати пожовтіння і зробити тканину білішою.
 • Полімери, що відштовхують забруднення: Вбираються волокнами під час прання і створюють захисний шар. У разі нового забруднення з масляними плямами ефективність виведення плям значно поліпшується.

Як ми використовуємо полімери?

Ми використовуємо полімери для всіх функцій, згаданих вище. Багато полімерів здатні до біологічного розкладання, але деякі, на жаль, ні. Оскільки під час розробки нашої продукції ми прагнемо удосконалити наші формули і зменшити негативний вплив на навколишнє середовище, ми працюємо над заміною полімерів на більш біорозкладні, якщо вони можуть забезпечити аналогічні характеристики.

 • Упаковка

  Сталий розвиток – ключовий напрямок

  Ми приділяємо велику увагу тому, щоб наша упаковка була функціональною і придатною для переробки.

 • Ваш внесок

  Бути частиною руху

  Майже 80% споживаної енергії і викидів CO2 під час використання засобів для прання пов'язані з етапом використання, тобто процесом прання в домашніх умовах.

 • Виробництво

  Транспорт і логістика в компанії Henkel

  Ми постійно працюємо над нашим виробничо-збутовим ланцюгом, щоб зменшити його вплив на навколишнє середовище, роблячи свій внесок у скорочення викидів CO