Ароматизатори

Для багатьох людей чудовий запах свіжовипраної білизни є важливим. Для цього ми використовуємо ароматизатори природнього походження та синтетичні ароматизатори.

Варто знати

Ароматизатори надають приємного аромату самому виробу і білизні. Ароматичні речовини мають різну поведінку при випаровуванні для того, щоб з часом забезпечити профіль вивільнення. Деякі спеціально розроблені ароматизатори також борються з неприємним запахом, що особливо важливо для спортивного одягу. Із декількох тисяч різних парфумерних компонентів, що використовуються для створення приємних і стійких ароматів, деякі з них частіше асоціюються з алергією, ніж інші, і тому вони вказуються на упаковках косметичної продукції та мийних засобів. Саме тому вони також чітко зазначені на етикетках Perwoll. Це має надати змогу людям з відомою алергією уникати продуктів, що містять цю речовину, під час вибору засобу для прання.

Для чого вони використовуються?

Ароматизатори використовуються для надання приємного, стійкого запаху не лише білизні, а й самому засобу. Крім того, деякі спеціально розроблені ароматизатори також допомагають боротись з неприємним запахом, що особливо важливо для спортивного одягу.

Як ми використовуємо ароматизатори?

Всі ароматизатори та інгредієнти, які ми використовуємо, відповідають всім вимогам законодавства і пройшли ретельні випробування на безпечність для здоров'я. Ароматичні речовини, які можуть викликати алергічні реакції, чітко позначені на етикетках.

Ароматизатори

Ароматизатори використовуються для надання приємного аромату як безпосередньо засобу, так і білизні. Ароматичні речовини випаровуються по-різному, щоб забезпечити вивільнення запаху впродовж часу.

 • Упаковка

  Сталий розвиток – ключовий напрямок

  Ми приділяємо велику увагу тому, щоб наша упаковка була функціональною і придатною для переробки.

 • Ваш внесок

  Бути частиною руху

  Майже 80% споживаної енергії і викидів CO2 під час використання засобів для прання пов'язані з етапом використання, тобто процесом прання в домашніх умовах.

 • Виробництво

  Транспорт і логістика в компанії Henkel

  Ми постійно працюємо над нашим виробничо-збутовим ланцюгом, щоб зменшити його вплив на навколишнє середовище, роблячи свій внесок у скорочення викидів CO