Ензими

Ензими допомагають запобігти кошлатанню, вирівнюючи поверхню тканини. Дрібні фібрили волокон, що виникають унаслідок механічного впливу, наприклад, під час носіння і прання, видаляються.

Варто знати

Ензими – це біологічно активні речовини, які цілеспрямовано діють на деякі типи плям. Це потужні компоненти, які працюють як каталізатори, тому кожна молекула працює більше одного разу. Ензими допомагають запобігти появі видимих ознак щоденного механічного впливу на текстильні вироби. Незалежно від їх концентрації, ензими мають бути зазначені на упаковці згідно з Регламентом ЄС про мийні засоби.

Як ми використовуємо Ензими?

Ми використовуємо різні ензими, наприклад целюлазу, які допомагають розгладити тканину, забезпечити збереження кольору, білизну і запобігти появі ковтунців. Крім того, активні за низьких температур ензими допомагають видаляти плями навіть при пранні за низьких температур, наприклад, 20°C або 30 °C.

 • Упаковка

  Сталий розвиток – ключовий напрямок

  Ми приділяємо велику увагу тому, щоб наша упаковка була функціональною і придатною для переробки.

 • Виробництво

  Транспорт і логістика в компанії Henkel

  Ми постійно працюємо над нашим виробничо-збутовим ланцюгом, щоб зменшити його вплив на навколишнє середовище, роблячи свій внесок у скорочення викидів CO

 • Ваш внесок

  Бути частиною руху

  Майже 80% споживаної енергії і викидів CO2 під час використання засобів для прання пов'язані з етапом використання, тобто процесом прання в домашніх умовах.