Компоненти і формули

З Perwoll ваш одяг залишатиметься майже як новий довше. Наші інгредієнти, що забезпечують відмінний догляд за вашим одягом, постійно удосконалюються.

 • Ензими

  Ензими – це біологічно активні речовини. Це потужні інгредієнти, які працюють спеціально для виконання певних завдань, таких як догляд за кольором, запобігання вицвітанню, спеціальне видалення плям. Вони працюють як каталізатори, тому кожна молекула працює більше ніж один раз.

 • Ароматизатори

  Ароматизатори використовуються для надання приємного аромату як безпосередньо засобу, так і білизні. Ароматичні речовини випаровуються по-різному, щоб забезпечити вивільнення запаху впродовж часу.

 • Полімери

  Полімери в пральних засобах виконують різноманітні важливі функції та часто надають змогу реалізувати додаткові ефекти засобів для прання, наприклад, запобігання переходу кольору на інший одяг.

 • Поверхнево-активні речовини

  Поверхнево-активні речовини – це основні інгредієнти більшості пральних і миючих засобів. Вони усувають плями з одягу та забезпечують вимивання бруду разом із водою, у яких розчинено ці речовини. Всі наші ПАР є повністю біологічно розкладними.

 • Консерванти

  Консерванти в рідких засобах забезпечують їх стійкість. Без консервантів засоби з часом можуть набувати неприємного запаху або в них можуть розмножуватися бактерії.