Супер стиль: 6 різних стилів 1 білої сорочки за допомогою прикрас

Хочеш дати своєму одягу друге життя з мінімальними зусиллями? З правильними порадами до ідей своїми руками для одягу, навіть невеликий капсульний гардероб може мати великий потенціал. В нашому відео показано, як перетворити улюблену білу сорочку на прикрашену сорочку за допомогою шести різних технік, що вимагають мінімальних зусиль і жодних попередніх навичок.

Навіщо давати речам друге життя?

Звичайно, ти можеш викинути стару білу сорочку, яку ти більше не носиш, – але це не відповідає ідеї Rethink Fashion (переосмислення моди)! Натомість, вважай її чистим полотном, яке можна змінити з мінімальними зусиллями. 

В першій частині нашої серії відео ми показали, як змінити білу сорочку виключно за допомогою аксесуарів. У цій серії ми пояснимо, як це можна зробити за допомогою модних ідей своїми руками із використанням постійних або не дуже постійних прикрас для білої сорочки. В третій серії будуть показані способи перетворення сорочки за допомогою вирізання, перекручування та вивертання.

Майстер-клас проєктів своїми руками для одягу: як змінити білу сорочку за допомогою прикрас

You need to accept cookies to play this video

Потрібно:

  • Біла сорочка 
  • Прикраси (перли або намистини, декоративні тканини або клейкі нашивки, якісні ґудзики, фарба для тканини, декоративна стрічка, блискуча стрічка...)
  • Інструменти (голка та нитки, клейка стрічка, ножиці, клей для тканини, праска)

 

Що робити:

1. Додати комір з перлів

Декоративні перлини, намистини або запонки зроблять комір витвором мистецтва. Ми пришили перлини різного розміру та стрічку кольору перлів до простого білого коміра для стильного однотонного вигляду. Використовуй клей для тканини як простішу альтернативу без шиття. Для більш вечірнього вигляду, можна замінити перлини кольоровими намистинами або блискітками. Запонки додадуть трошки зухвалості. Використовуй уяву та знайди власне модне натхнення для проєктів своїми руками!

2. Підбери кишеню
Нудні білі кишені – це фактично минуле сторіччя. Нехай твоя уява не стримує себе завдяки кишені з принтом фламінго. Для перетворення сорочки за один вечір, ми використали залишки тканини з цікавим принтом та самоклейну стрічку для ремонту. Для більш постійного рішення використовуй клейку стрічку або приший малюнок. 

3. В центрі уваги: ґудзики
Мабуть, найпростіший спосіб змінити одяг – це замінити нудні ґудзики на яскраві. Просто відріж прості білі ґудзики і натомість приший кольорові, блискучі, незвичайної форми. Ми вибрали сріблясті ґудзики у формі зірки, які тепер в центрі уваги на цій сорочці.

4. Додати блакиті
Фарба для тканин буває різних видів, кольорів і об'ємів. Нам подобається фарба з розпилювачем, вона проста у використанні та створює чудовий акварельний ефект. Просто обов'язково прикрийте навколишні поверхні, надягніть рукавички та покладіть непроникний захисний шар між передньою і задньою частиною сорочки. Закінчіть образ русалки золотим ременем.

5. А тепер булавки
Булавки були натхненням для модних ідей своїми руками ще з епохи панків. Ми використали максимально великі шпильки, щоб стягнути широку сорочку на талії і провести через отримані отвори широку декоративну стрічку.

6. Дрібка кохання
Покажи, як ти любиш давати одягу друге життя, напиши це блискучими золотими літерами. Закріпи блискучу стрічку клеєм для тканини або – для більш постійного результату – приший її.

Як прати перероблений одяг з прикрасами

Після того, як ти виконаєш наші поради щодо ідей своїми руками на практиці, твоя звичайна біла сорочка більше не буде виглядати такою простою. Переконайся, що режим прання відповідає вимогам, додай Perwoll для білих речей. Просто пам'ятай, що клей для тканин, фарби, блискітки або клейові нашивки можуть потребувати іншого режиму прання, ніж сам одяг. Перевір це до першого прання декорованої сорочки!

Пов’язані статті

  • Perwoll Відновлення білого кольору та волокон

    Сучасний догляд за волокнами для яскраво-білого одягу.