Новий стиль: 3 простих кроки знайти свій стиль

Один з найпростіших способів зробити гардероб стійким – наповнити його речами, які ви обожнюєте. Вочевидь, вам доведеться припинити купувати речі, які не підходять, а також будь-який одяг, який є просто сезонним або неякісним. Проте справжнім ключем до успішної стійкої зміни стилю є розуміння того, які речі відображають вашу суть, тому зосередьтеся на пошуку саме таких.

Для декого визначити особистий стиль – легко. Для інших – не дуже. Незалежно від того, який ви тип, ці три кроки щодо пошуку власного стилю допоможуть вам вдосконалити почуття себе та моди, щоб ви могли вдосконалити свій неповторний вигляд.

Крок 1: змінити мислення

Здається, це найпростіший крок у вашій особистій подорожі до зміни стилю, який також може виявитися найважчим. Жіночий одяг часто розробляється з огляду на спостерігачів, а не власника. Жінки вимушені думати про те, чи сподобається іншим їхній стильний вибір, тому ставлять образ та уподобання інших людей вище власного смаку та комфорту. Це потрібно негайно припинити!

Замість того, щоб вислуховувати поради «експертів» щодо стилю та гадати, що інші думають про ваш одяг, зрозумійте, які почуття все це викликає у вас. Почніть з улюбленого наряду для вихідних. Можливо, він не надто розкішний, але чому ви так його любите? Справа в кольорі, тканині чи фасоні? Він зберігає щасливі спогади чи це просто ностальгія? Подумайте про всі фактори, завдяки яким ви почуваєтесь настільки комфортно в цьому наряді, а потім перейдіть до свого «впевненого образу». Можливо, це ваша вірна стара маленька чорна сукня, можливо, ваше улюблене поєднання джинси-топ чи прагматичний діловий костюм. Жіночі наряди, які дійсно змушують жінок почуватися добре, мають велику силу.  І знову, подумайте про речі, які змушують вас почуватись комфортно, коли ви саме в цьому стилі.

Коли ви порівняєте фактори кожного предмету одягу, який у вас вже є, ви побачите закономірності. Можливо, вам найбільш комфортно у вільних, спадаючих речах теплих кольорів та з яскравими візерунками? Або, можливо, ви подобаєтесь собі у монохромі з виразним кроєм та класичних речах? Що б ви не виявили, це лише початок вашої особистої стильної подорожі.

Крок 2: наряди інших жінок

Ви щойно відмовились від порад інших людей щодо стилю, тепер ми повертаємо їх у вашу подорож. Замість того, щоб шукати жінок, чий стиль вам подобається, шукайте тих, хто схожий на вас, і зрозумійте, що саме подобається в їхньому стилі. Не варто наслідувати Одрі Хепберн, якщо ви висока, активна людина, яка любить відпочинок на природі та кросівки. Так само ви ніколи не будете Гвен Стефані, якщо ви інтроверт із роботою в офісі, що не любить зайву увагу. Ваша ікона стилю не обов'язково повинна бути знаменитістю. Згадайте своїх родичок, друзів, колег, а також жінок, які працювали у вашій галузі протягом десятиліть, – і при цьому виглядали стильно.

Мета цієї вправи не в тому, щоб бездумно приймати підказки будь-якої людини щодо стилю, а ще раз відзначити позитивні сторони нарядів інших жінок і з'ясувати, як ви можете використати їх для себе, вашої фігури та способу життя.

3: поради щодо створення власного гардеробу

З огляду на все, що ви дізналися про свої вподобання щодо стилю, дізнайтеся більше про історію моди. Практичні поради щодо стилю варто отримати з таких книг як «Маленький словник моди. Вчіться одягатися: посібник для жінок», Крістіан Діор, збірник есе «Жінки та одяг» або «Маленька чорна книга стилю», Ніна Гарсія.

Після того, як ви визначилися із стилем та знаєте, що він означає, починайте створювати свій капсульний гардероб. Викиньте будь-який старий одяг, який, як виявилося, не відповідає вашому особистому стилю, покладіть на почесне місце все інше, та створіть перелік правил для нових покупок. Це ваш гардероб, тому складаєте правила саме ви (див. крок перший), просто переконайтесь, що ви їх дотримуєтесь. Дізнайтеся більше про базові речі стійкого капсульного гардеробу.

Image credits:
Header image: Getty Images
Image of  woman looking through a rack of curated clothes: Stocksy
Image of two women in front of a roller-door wearing trendy outfits: Stocksy

Поки ви оновлюєте свій гардероб, ми поновимо наші зусилля щодо сталого розвитку. Бажаєте дізнатись більше про те, чим займається Perwoll, а також про наші плани? Більше інформації тут.

Пов’язані статті

  • Бути частиною руху

    Майже 80% споживаної енергії і викидів CO2 під час використання засобів для прання пов'язані з етапом використання, тобто процесом прання в домашніх умовах.

  • Perwoll Відновлення кольору та волокон

    Сучасний догляд за волокнами для сяючого кольорового одягу.