Еволюція моди: Топ три вінтажні речі крізь час

Не існує такої незастосовної швидкої моди, яку наступне покоління не відкриє заново і не адаптує до свого стилю. Здається, наші предки робили помилки в стилі, наприклад, вельветові чокери, подвійний джинс, кросівки на платформі та неонові куртки-пуховики, щоб нащадки не повторювали цих помилок. На жаль, час – це коло, історія моди нескінченно повторюється, саме тому дизайнери в 2019 році знову пропонують нам останні вінтажні модні тенденції минулих років.

У дусі повільної моди, ми сприймаємо ці заново відкриті тенденції та вітаємо їх у сьогоденні. Зрештою, немає нічого більш екологічного, ніж перегляд старого одягу, його оновлення та надання нового життя, здавалося б, безнадійним стилям. Це історія модних речей, які успішно оновилися, щоб продовжувати чарувати та приваблювати.

Кльош – від топових вінтажних речей до ярмарок, джинси-кльош

Кльош раніше:
Кльош і джинси-кльош виглядали шикарно на Джейн Біркін у 1960-х, сексуально на Фаррі Фосетт у 1970-х та круто на Кейт Мосс у 1990-х. Пізніше форма, що підкреслювала сідниці та візуально подовжувала ноги, зникла дуже-дуже надовго. Той, хто будь-коли пробирався через брудне поле на фестивалі (це про вас, гуляки Вудстока) або отримував зношений подол, тому що часто наступав на нього, знає, що кльош – не найпрактичніший крій джинсів. 

Кльош сьогодні:
Звичайно, це не могло зупинити жодну справжню модницю, тож не дивно, що джинси-кльош нарешті повернулися. Після десятиліть джинсів моделей скінні, мом та бойфренд, сьогодні штани, що обтягують стегна та розширяються до низу, виглядають незрівнянно на Джіджі Хадід, Вікторії Бекхем та Кім Кардаш'ян. Той факт, що Mrs. Yeezy використовує цей стиль, гарантує його беззаперечну трендовість. Якщо зможеш знайти пару якісних вінтажних джинсів, тобі пощастило. Вони носяться із приталеними топами та взуттям на підборах з платформою для максимальної візуальної довжини ніг та підкреслення сідниць. 

Велосипедки – остання тенденція одягу спортивного стилю

Велосипедки раніше:
В літописах одягу у велосипедок дещо коротша історія. Якщо скорочено (каламбур), вони були суто практичним спортивним одягом ще до виникнення терміну одяг спортивного стилю. Це не те, що ти б вибрала як тенденцію ретро моди через десятиріччя. Лайкра була визнана інноваційною тканиною після початку використання у формі для професійних команд з велоспорту в 1970х, потім, у 1980х, з неї почали шити одяг для любителів. Але модниці оцінили цю нову, еластичну, трохи блискучу тканину лише в 1990х, і вирішили дати їй шанс, цим, на жаль, додали ще один предмет до переліку швидкої моди.

Велосипедки сьогодні:
Сен-Лоран, Стелла Маккартні, Олександр Ванг і Шанель погоджуються, що настав час велосипедкам отримати другий шанс у світі моди. Знаменитості та лідери думок скористалися нагодою продемонструвати свої ідеально підтягнуті сідниці в короткій, щільній еластичній тканині.

Стиль – все, тому ось три основні образи, які допоможуть тобі стати своєю в цьому світі ретро моди. Носи велосипедки в офіс із сорочкою та (підперезаним) блейзером, поєднуй їх із ультракороткою міні-сукнею, коли йдеш до клубу, одягай їх із мішкуватою вінтажною футболкою та джинсовою курткою для бранчу на вихідних. Додай найкращі аксесуари 90-х до кожного луку: резинка для волосся, обтягнута тканиною, поясна сумка (відома як бананка) та ботильйони.

Кроп-топ – бездоганний прес, повільна мода

Кроп-топ раніше:
Кроп-топи ставали модними та виходили з моди з того часу, коли відкрите тіло вперше стало прийнятним у 1960-х. Однак 1990-ті, безумовно, були золотою епохою відкритого живота, коли такі зірки, як Брітні Спірс, вдосконалювали вигляд – і відповідні танцювальні рухи.

Кроп-топи сьогодні:
Головна відмінність сучасного кроп-топу? Рух боді-позитиву та безліч варіантів поєднання зробили стиль, що лякав, доступним для всіх форм та розмірів. Найкраще, звісно, те, що це найцікавіша вінтажна річ, яку ви можете додати до свого гардеробу повільної моди.

Image credits:
Header image: Nabile Quenum/Blaublut-Edition.com
Image of woman walking across the street in flared jeans:Alexandra Chaulaud/Blaublut-Edition.com
Image of woman in black bike shorts holding red bag: TheUrbanspotter/Blaublut-Edition.com
Image of woman in blue tied crop top: Frenchy Style/Blaublut-Edition.com

Модні речі не єдине, що проходить трансформацію. Perwoll також розвивається, щоб стати більш екологічним. Більше інформації про нашу подорож тут.

Пов’язані статті

  • Що для однієї жінки сміття...

    Інновації + повільна мода = магія. Готові надихнутись екомодою?

  • Сталий розвиток – ключовий напрямок

    Ми приділяємо велику увагу тому, щоб наша упаковка була функціональною і придатною для переробки.

  • Perwoll та сталий розвиток

    Perwoll реалізує принципи сталого розвитку в чотирьох напрямах.