1954: Новий пральний засіб

У ті часи пральні порошки не були призначені для делікатних тканин, вони навіть могли їх пошкодити. Так народилася основна ідея Perwoll: створити засіб для прання, який не просто робить речі чистими, але й захищає волокна тканин та доглядає за ними. До сьогодні Perwoll є лідером серед засобів для прання делікатних тканин.

1984: Perwoll стає рідким

Новий гель для прання швидко став бестселером на німецькому ринку. Його просто дозувати, він швидше розчиняється у воді та не залишає слідів. Це ідеальний засіб для прання делікатних тканин, таких як вовна, шовк, кашемір, пух, бавовна і віскоза.

2004: Perwoll для всіх видів тканин

Споживачі відразу оцінили переваги засобу для прання Perwoll, у зв'язку з чим бренд розширив свій асортимент. Компанія розробила спеціальний засіб для прання вовняних і делікатних тканин, а також для всіх видів тканин, які потребують особливого догляду. Так з'явилися засоби для прання кольорових і чорних речей, які відновлюють колір тканини.

Perwoll Відновлення +

Революція на ринку: Perwoll ReNew+ не тільки захищає білий, чорний і кольоровий одяг, але й відновлює речі з кожним пранням. Завдяки лінійці рідких мийних засобів ReNew+ бренд Perwoll наголошує, що відомий слоган — «Нове? Ні, просто випране з Perwoll» — зараз актуальніший, ніж будь-коли.

Пов’язані статті

  • Perwoll та сталий розвиток

    Perwoll реалізує принципи сталого розвитку в чотирьох напрямах.

  • Поради щодо прання

    Так правильно прати одяг і доглядати за ним

  • #RethinkFashion

    А ви знали? Ми носимо одяг у середньому лише сім разів, а потім викидаємо.